Wizualizacja Elewacji Domu Program

Stwórz oryginalne, idealne, a przede wszystkim indywidualny wygląd elewacji Twojego budynku. Głównym zadaniem naszych projektantów jest Twoje zadowolenie. Nasi klienci nie mają wątpliwości co do jakości wykonanych przez nas wizualizacji – wszystko przez nasze wyspecjalizowane studio projektowe. Rozwiewamy wszelkie wątpliwości, dbamy o komfort i wygodę każdego klienta przy tworzeniu wizualizacji elewacji.

Kto Powinien Zamówić wizualizacje?

Wygląd domu to bardzo istotna kwestia, wszak stare przysłowie mówi, że „jak Cię widzą, tak Cię piszą”. Zewnętrzny wizerunek naszego budynku mieszkalnego jest więc naszą wizytówką, zarówno dla nieznajomych przechodniów, jak i znanych nam sąsiadów czy odwiedzających nas przyjaciół.Usługa ta jest polecana obecnym lub przyszłym właścicielom domków jednorodzinnych, ponieważ bardzo często w trakcie opracowywania projektu architektonicznego większą wagę przywiązuje się do decyzji estetycznych typu kolor,  niż do decyzji o charakterze technicznym.

wizualizacja elewacji domu

Ile Kosztuje Wizualizacja Elewacji Domów Jednorodzinnych

Zanim odpowiemy Państwu na pytanie ile kosztuje wizualizacja elewacji domów jednorodzinnych chcemy powiedzieć Państwu kto się do nas przede wszystkim zgłasza. Głównie są to właściciele nieruchomości jednorodzinnych ale i również deweloperzy. Dla nas nie jest różnicą to czy masz małą inwestycję czy też ogromną. Czyniąc to wyraźnie rozumiemy różnice między projektem prywatnego domu a komercyjnej nieruchomości. To podkreśli budynek między innymi, zdecyduje o wyborze materiałów i stylu.

ile kosztuje wizualizacja elewacji 3d?

Wszystkie nasze projekty fasady są indywidualne, opracowane w jednym przypadku dla potrzeb klientów i biorąc pod uwagę lokalizację obiektu na stronie, orientację po bokach świata, życzenia dotyczące stylu i budżetu prac wykończeniowych.

Koszt przygotowania wizualizacji domku jednorodzinnego z użyciem sztukaterii Decor System wynosi 300 złotych brutto dla elewacji frontowej. Z kolei koszt wizualizacji większych obiektów, takich jak: hotele, kamienice czy budynki użyteczności publicznej, ustalany jest z klientem indywidualnie. Powyższa kwota 300 złotych jest odejmowana od zamówienia złożonego przez klienta. Termin realizacji projektu wynosi 5 dni od daty zaksięgowania wpłaty na koncie i otrzymania przez nas zdjęcia Państwa budynku. Każda kolejna wizualizacja to koszt 200 złotych (bezzwrotnie).

Wizualizacja 3D Cena

Wielu ludzi zastanawia się jaka jest wizualizacja 3D cena? My odpowiadamy krótko – nasi specjaliści wykonują wizualizację elewacji od 300 zł. Co jest najważniejsze cala ta kwota odejmowana jest na poczet przyszłego zamówienia.

Czy Warto Zamówić wizualizację?

To pytanie jest dość retoryczne. Odpowiedź na to zależy od twojego indywidualnego uczucia piękna. Jeśli nie jesteś obojętny na to, co wokół ciebie i ogólnie na otoczenie wygląda, to znasz odpowiedź na to pytanie, zarówno w odniesieniu do projektu elewacji, jak i w odniesieniu do wystroju wnętrza. Jeśli Cię to nie obchodzi – znasz też odpowiedź.

Nowoczesna Wizualizacja elewacji Twojego domu
Oferta firmy Decor System skierowana jest zarówno do osób, które dopiero co wybudowały swój dom, jak i tych, które chcą coś zmienić w wyglądzie zamieszkałego obiektu. Wygląd Państwa domu to wciąż stan surowy? Nie ma problemu. Pracownicy naszej firmy przygotują dla Państwa projekt z wizualizacją nowej elewacji, dzięki czemu zapoznacie się ze swoim pomysłem już nie tylko oczami wyobraźni.
A może jesteście Państwo już zmęczeni dotychczasowym wyglądem Waszego domu i chcecie nadać mu nową estetykę i powiew świeżości? To proste dzięki naszym elementom sztukateryjnym i profesjonalnemu zespołowi, który w kilka dni przygotuje dla Was projekt wizualizacji elewacji.

Nasze Realizacje Wizualizacji Elewacji

Jeśli szukasz sprawdzonej firmy, która wykona wizualizacje elewacji Twojego domu bądź inwestycji to świetnie trafiłeś! Nasza firma wykonuje jedne z najlepszych wizualizacji na rynku. Do każdego zlecenia podchodzimy osobno i realizujemy wszystkie indywidualne wymagania klienta. Nie czekaj i skorzystaj z naszych usług już dzisiaj!

Nasze doświadczenie i wieloletnia obecność na rynku to atuty, dzięki którym możemy zaproponować ciekawe i nieszablonowe rozwiązania na udekorowanie Państwa elewacji za pomocą naszej sztukaterii. Dzięki ofercie Decor System nie ryzykujecie i nie kupujecie przysłowiowego „kota w worku” – po przedstawieniu naszego projektu możecie na spokojnie zdecydować, czy takie rozwiązanie jest zgodne z Waszym gustem i poczuciem estetyki.

Uwaga!
Zdjęcie Państwa budynku powinno być zrobione jak najbardziej prostopadle do elewacji. W uwagach prosimy zawrzeć wymiary przynajmniej jednego otworu okiennego (wysokość oraz szerokość) ze wskazaniem, który otwór został zwymiarowany. W tytule przelewu prosimy podać imię i nazwisko osoby, która zamówiła wizualizację elewacji.